1/7
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 0
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 1
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 2
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 3
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 4
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 5
Lords Mobile: Tower Defense screenshot 6
Zakupy w aplikacji z AppCoins
Lords Mobile: Tower Defense Icon

Lords Mobile

Tower Defense

IGG.COM
Zaufana aplikacja
7.5MPobrania
885MBRozmiar
4.1.x+
Wersja na Androida
2.86(16-09-2022)Wersja
4.1
(7161 Recenzje)
Szczegóły
Recenzje
FAQs
Wersje
Info
1/7

Opis Lords Mobile: Tower Defense

Lords Mobile to wieloosobowe pole walki online, znane również jako MOBA, z niesamowitą grafiką 3D, wieloma bohaterami i niespotykanie szybkimi bitwami, w których będziesz musiał pokazać, kto rządzi polem bitwy. Pobierz Lords Mobile teraz na urządzeniu z Androidem, a otrzymasz godziny (niektórzy gracze spędzą tu lata) nielimitowanej zabawy!


W tym intensywnym i szczegółowym MOBA będziesz miał jedno bardzo proste zadanie: stworzyć ogromne imperium, aby stać się jedynym władcą, który może zjednoczyć wszystkie Królestwa po upadku cesarstwa. Brzmi prosto, ale trzeba dobrać bohaterów i zaprojektować potężną armię pełną strategii, magii i ZABAWY! Czy jesteś gotów na podbój świata?


Jedną z najpopularniejszych funkcji gry Lords Mobile jest tryb rozgrywki 5v5, w którym zmierzysz się z prawdziwymi przeciwnikami z innych miejsc na świecie. Po pobraniu aplikacji Lords Mobile w urządzeniu z systemem Android znajdziesz samouczka, który wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć pokonywać przeciwników w tej trzypasmowej walce przeciwko wieżom wrogów. Przy odrobinie praktyki zaczniesz odkrywać szczegóły dotyczące bohaterów, żołnierzy i ukrytej magii. Lords Mobile to wielki świat fantazji i odwagi i musisz zapracować na postęp!


System parowania w Lords Mobile słynie z tego, że jest niezwykle szybki i dokładny. W ciągu kilku sekund zaczniesz szybką i instensywną walkę z odpowiednio dobranym graczem, co gwarantuje, że walka będzie zawsze uczciwa i wyrównana.


W tak wielkim świecie musi istnieć ogromna liczba postaci, które mogą dołączyć do Twojej armii i stać się Twoimi bohaterami. Wybór jest ogromny, a będziesz mógł wybierać spośród wielu różnych typów, takich jak tanks, magowie, wsparcie bohaterów, krasnoludy, a nawet syreny. Pokaż, ile warta jest Twoja strategia łącząc ich w unikalne formacje.


W grze Lords Mobile nigdy nie będziesz sam, ponieważ cała akcja rozgrywa się w cyfrowym świecie, gdzie są już tysiące graczy z całej kuli ziemskiej. Dzięki tak niewiarygodnej liczbie graczy z całego świata zawsze znajdziesz właściwych zawodników, z którymi możesz się sprzymierzeć oraz idealnie dopasowanych przeciwników do szybkich bitew. Upewnij się, że robisz wszystko, co trzeba, by zwyciężyć każdego, kto stoi na Twojej drodze do zwycięstwa.


Jedną z najważniejszych opcji w Lords Mobile jest możliwość tworzenia sojuszy. Będziesz mógł dołączyć do gildii założonych przez innych graczy i połączyć siły w walkach o chwałę. Istnieje kilka eventów związanych z sojuszami, takich jak Guild Wars, Battle Royals, Wonder Wars... ale najważniejszą częścią jest upewnienie się, że twoja gildia jest jak najsiniejsza!


Lords Mobile jest wyposażony we wbudowaną funkcję livestreamingu, którą można wykorzystać, aby pokazać światu swoje niesamowite umiejętności i strategie, lub przeglądać w streamingi innych graczy. Są tu bardzo przydatne filtry, dzięki którym można szukać bohaterami, rangą lub typami, które Cię interesują.


Dzięki tak wnikliwie wymyślonym bohaterom, oddziałom, trybom gry i systemowi walki gra Lords Mobile posiada najlepszej jakości grafiką z kolorowymi i szczegółowymi postaciami i krajobrazami, które zapewniają pełną rozrywkę na polu bitwy. W połączeniu z niesamowitą muzyką i efektami dźwiękowymi, Lords Mobile staje się jedną z gier na wieeele godzin.


Kontrolki w aplikacji Lords Mobile są specjalnie zoptymalizowane dla urządzeń z Androidem, co oznacza, że po lewej stronie ekranu znajduje się zwykły joystick, a po prawej stronie przyciski uwalniające moce i zdolności. Oferują dość wysoki poziom opcji dostosowywania, w tym funkcję automatycznego celowania, aby nie spudłować!

Lords Mobile: Tower Defense - Wersja 2.86

(16-09-2022)
Inne wersje
Co nowego New [Artifact] system: Use Artifact Coins in the Artifact Fair to obtain Artifacts. Upgrade and enhance them in the Artifact Hall to increase their boosts and Might. Some are also part of a set, which grants set bonuses. Added Artifact Coins to 30-Day Supply Chest, 7-Day Dash Bundle, and Login Gift: Bonus Gifts Supply Chest and Dash Bundle: New items can be obtained in the next claim after maintenance Login Gift: Artifact Coins will only start appearing in the next round
Apps in the same category
Mogą Cię się spodobać...

Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani ocen! Aby napisać pierwszą zainstaluj Aptoide.

-
7161 Reviews
5
4
3
2
1
Gwarancja JakościTa aplikacja pomyślnie przeszła test zabezpieczeń dla wirusów, malware oraz innych złośliwych ataków i nie zawiera żadnych zagrożeń.

Lords Mobile: Tower Defense - Informacje APK

Wersja APK: 2.86Pakiet: com.igg.android.lordsmobile
Kompatybilność Android: 4.1.x+ (Jelly Bean)
Deweloper:IGG.COMPolityka Prywatności:https://policies.igg.com/privacy_policyUprawnienia:18
Nazwa: Lords Mobile: Tower DefenseRozmiar: 885 MBPobrania: 3.5MWersja : 2.86Data Wydania: 2022-09-16 09:47:42Min. Ekran: SMALLObsługiwane CPU: armeabi-v7a
Identyfikator pakietu: com.igg.android.lordsmobilePodpis SHA1: 75:AD:F5:45:F7:7F:EE:9D:E1:10:D4:DD:FA:E6:0B:B3:B9:B1:7D:ADDeweloper (CN): Victor YuOrganizacja (O): IGGMiejsce (L): TaipeiKraj (C): TWStan / Miasto (ST): Taiwan

Jak pobrać Lords Mobile APK?

Pobierz Lords Mobile klikając na przycisk Pobierz powyżej! Możliwe, że będziesz musiał zezwolić na instalację aplikacji z nieznanych źródeł, ale jest to bardzo łatwe do zrobienia. W większości urządzeń z systemem Android po kliknięciu w Pobierz pojawi się komunikat, aby dać to uprawnienie. W niektórych starszych wersjach Androida może będziesz musiał przejść do menu Ustawienia, i włączyć opcję instalacji aplikacji z nieznanych źródeł ręcznie. Po tym możesz kontunuować instalację Lords Mobile na Androidzie.

Czy Lords Mobile jest darmowe?

Pobranie i gra w Lords Mobile są całkowicie darmowe. Gry strategiczne kochamy za to, żenic nie kosztują - i to jest przypadek także Lords Mobile APK. Jednak jeśli chcesz, możesz zwiększyć wrażenia z gry i uzyskać dodatkowe korzyści z zakupów w aplikacji, a najlepsze jest to, że w wersji Aptoide aplikacji Lords Mobile przy każdym zakupie otrzymasz bonus!

Ile miejsca zajmuje Lords Mobile?

Lords Mobile APK zajmuje 877.5 MB, co sprawia, że jest to idealna gra strategiczna do pobrania w większości urządzeń z systemem Android. Wszyscy cenimy miejsce, które mamy w naszym telefonie lub tablecie z Androidem i Lords Mobile o tym wie! Oferuje najlepszą grafikę, rozgrywkę i zasoby o rozsądnym ciężarze, dzięki czemu nie musisz robić jej dodatkowego miejsca.

Czy Lords Mobile to gra wieloosobowa?

Lords Mobile to gra wieloosobowa, znana również jako MOBA (multiplayer online battle arena). W grze Lords Mobile możesz nie tylko grać z prawdziwymi graczami z całego świata, ale także walczyć z nimi, aby tworzyć potężne gildie i dominować na polu walki. Lords Mobile to gra strategiczna, w której możliwości są prawie nieograniczone, więc upewnij się, że rozsądnie dobierasz towarzystwo!